Vstup do rezervačního systému
Zápis do MŠ

Zápis dětí do 1. tříd - 4. 4. a 6. 4. 2018

Vloženo: 25.1.2018 | Autor: Povraznikova| Zobrazeno: 4313x |
Vážení rodiče, zápis dětí do 1. tříd naší školy proběhne ve středu 4. 4. a v pátek 6. 4. 2018, vždy od 14:00 do 18:00 h.

V případě, že Vám termín zápisu nebude vyhovovat (např. nemoc dítěte), můžete si dohodnout termín náhradní. V průběhu měsíce března bude spuštěn rezervační systém, kdy se budete moci přihlásit na konkrétní den i čas tak, aby vyhovoval Vám i Vašemu dítěti.

K zápisu s sebou přineste rodný list dítěte, občanský průkaz zákonného zástupce; můžete též přinést předvyplněný zápisní list, k zápisu dítěte je nutný podpis obou zákonných zástupců dítěte.

Pokud budete požadovat odklad školní docházky, budete k jeho vyřízení potřebovat doporučení školského poradenského zařízení (PPP) a doporučení lékaře.

V naší škole nabízíme:

- plně kvalifikovaný sbor 1. stupně, zkušené učitelky
- nízký počet dětí ve třídách (možnost individuálního přístupu)
- výuku anglického jazyka od 1. ročníku a německého jazyka jako jazyka druhého od 6. ročníku
- učebny vybavené interaktivními tabulemi
- škola má k dispozici moderní multifunkční hřiště a 3 tělocvičny
- výuka odborných předmětů je zajištěna v moderně vybavených odborných učebnách (digitální     jazyková laboratoř Robotel, mobilní učebna s tablety, 3 plně vybavené počítačové učebny, učebna chemie, fyziky, přírodopisu, hudební výchovy, výtvarné výchovy, keramická dílna a další)
- práce s dětmi, které vyžadují speciální péči - ve třídách pracují asistenti pedagoga (po doporučení PPP)
- možnost docházky dětí do školní družiny až do 5. ročníku, uvažujeme o zřízení školního klubu i pro staší žáky (sportovní aktivity, hry aj. dle zájmu dětí)
- mimoškolní zájmová činnost (kroužky) - kroužek míčových her, aerobic, keramika, Všeználek, cvičení pro zdraví, ruční práce, turistický kroužek aj.

Rádi Vás přivítáme, naším cílem je, aby se naše škola stala i Vaší školou.

Den otevřených dveří 26. 3. 2018

Školu si můžete prohlédnout při příležitosti Dne otevřených dveří v pondělí 26. března od 8:00 do 16:00 h.

Těšíme se na Vás i Vaše dítě.

Mgr. Dana Povrazníková