Zápis dětí do 1. tříd - 4. 4. a 6. 4. 2018

Vloženo: 9.4.2018 | Autor: Povraznikova | Zobrazeno: 197x
Ve dnech 4. a 6. dubna proběhl v naší škole zápis nových žáčků do 1. tříd.

Po příchodu do školy se svými rodiči se dětí ujali školáci v převlečení za trpaslíky z pohádky O Sněhurce a s předškoláky prošli všechna pohádková místa zápisu. Hravou formou paní učitelky poznávaly budoucí školáky a pomáhaly jim plnit rozmanité úkoly, při kterých pozorovaly dovednosti budoucích školáků. Předškoláci se snažili, na závěr se každý mohl podepsat na "kouzelné" zrcadlo a zanechat zde svůj otisk prstu. Všem se zápis moc líbil, mnozí nechtěli odcházet domů, chtěli zůstat a hrát si. Rodiče i děti se mohli občerstvit v "zápisové" kavárně, kde žáci 9. ročníků podávali kávu, čaj a moučník, který nám po oba dny ochotně upekly paní kuchařky ze školní jídelny. Na budoucí žáky se již nyní moc těšíme a věříme, že zápis byl pro ně i jejich rodiče okamžikem, na který budou rádi vzpomínat.

Mgr. Dana Povrazníková