Další úspěch naší žákyně v recitační soutěži

Vloženo: 26.3.2018 | Autor: Povraznikova | Zobrazeno: 167x
Ve čtvrtek 22. března 2018 proběhlo v prostorách Základní umělecké školy v Teplicích okresní kolo přehlídky dětských recitátorů Dětská scéna.

Této soutěže se zúčastnili žáci základních škol z celého teplického okresu, kteří postoupili z předešlého kola městského.
Naši školu reprezentovaly úspěšné recitátorky – Karolína Kokošková ze třídy VII. A a
Karolína Pokštefelová ze třídy IX. A. Obě děvčata předvedla skvělý výkon.
Přestože konkurence v tomto kole recitačního klání už bývá opravdu veliká, Karolína Kokošková se svým přednesem textů Kateřiny Lužné „Myš“ a „Štěně“ dokázala prosadit a zajistit si tak další postup – tentokrát již do kola krajského. To se bude konat
21. a 22. dubna 2018 v Lounech.
Oběma děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy, postupující žákyni blahopřejeme za krásné umístění a současně přejeme mnoho úspěchů v dalším zápolení.

Mgr. Renata Vostatková