Registrační formulář

Žákyně 2. stupně zabodovaly v městském kole Dětské recitační přehlídky 2018

Vloženo: 6.3.2018 | Autor: Povraznikova | Zobrazeno: 1466x
Dne 28. února proběhlo v prostorách ZUŠ Teplice městské kolo recitační soutěže a námi vybrané žákyně u toho nemohly chybět.

Za 2. stupeň vyslala naše škola tři nejúspěšnější recitátorky z kola školního, jmenovitě Karolínu Kokoškovou (7. A), která svým recitačním umem porotu zřejmě přesvědčila natolik, že ze soutěžního klání ve 3. kategorii postupuje do okresního kola. Další radost nám udělala i žákyně 9. A Karolína Pokštefelová, která rovněž, ale ve 4. kategorii, dostává příležitost svůj městský úspěch obhajovat na poli okresním. A nelze zapomenout na další žákyni Adélu Štěpánkovou ze 7. A, neboť i ona naši školu pěkně reprezentovala, protože za svůj výkon obdržela od poroty čestné uznání.Všem třem dívkám děkujeme a blahopřejeme!

Postupující děvčata své síly změří v blížícím se okresním kole, které proběhne již
22. března opět na ZUŠ Teplice. Přejme jim hodně štěstí.

Mgr. Pavlína Šnídlová